Historia czerwonej lodówki

Mogłoby się wydawać, że nikt nic nadal nie wie i sprawa ucichnie oraz, że nie powróci jak przysłowiowy bumerang. Sprawa była i jak nic powraca, co jakiś czas. Główni zainteresowani nie przyznali się nigdy do winy, choć kilka osób może ich wskazać palcem podając czas i miejsce przyjazdu czerwonej lodówki, bo to ona jest sprawcą przemytu i była na miejscu „przestępstwa”.

Z pomazanym sumieniem jednak da się żyć nadal nie mając żadnych wyrzutów nawet wobec tych, którzy obdarzyli ich swoim zaufaniem, wobec kolegów. Trwają w szeregach kiczu karpiowego nadal a pozostali wierzą im bez granic, bo przecież zawsze można powiedzieć, że: … patrzymy w przyszłość a nie wstecz…. Dobre to.

Ta przyszłość od maja 2011 obarczona jest piętnem oszustwa, jakiego dopuścili się jedni z tych którzy teraz kreują mit uczciwości.

Co mają powiedzieć, zatem ci, którzy zajęli 4 miejsce i zostali wydymani przez chciwych nagród nieuczciwych zawodników? Co mają sobie myśleć pozostali, którzy szczerze walczyli o dobry wynik i o podium? A co wkońcu mają powiedzieć ci, którzy zapewniali wszystkich o uczciwości własnej?

Co tu pisać – oszuści wraz z uczciwymi z teamu nadal muszą mieć świadomość, że mimo tego, iż sprawa ucichła, oświadczenia zniknęły a sami zainteresowani łby trzymają w piasku są ludzie, którzy znają prawdę i dzielą się nią wprawiając słuchaczy w osłupienie.

Jak można tkwić w kłamstwie do dziś i udawać, że się jest nadal członkiem teamu, że nic się nie stało? Ano jak widać można. Oby na każdej imprezie karpiowej i spotkaniu nad wodą inni bacznie się wam przyglądali i pilnowali o każdej porze dnia i nocy.

Kanciarze – kupcie sobie, choć gram odwagi, jeśli potraficie i we własnym gronie bijcie się w piersi prosząc o przebaczenie.

Nikt poza wami już w waszą prawdę nie uwierzy bo jej nie ma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Partnerzy