Foto Kron-ika 2

Czasem zdarza się tak, że wybieramy miejsce i z ogromnymi nadziejami chcemy spędzić kilka emocjonujących dni nad wodą. Rybnik to ogromna połać wody, która weryfikuje niejednego łowcę. Po prostu nie zawsze dane nam jest wyholować giganta a porażka daje nam nowego powera, aby tam znowu wrócić. Miałem okazję spędzić 4 dni w ogromnym wietrze, także w słońcu i jeszcze w mrozie. Przekrój pogody, jaką funduje nam marzec i wiosna bywa zaskakująca. Ostatniej nocy miałem dwa konkretne brania i kontakt z rybą, ale…. Trzeba tam wrócić i odebrać to, co zabrało nam usiane w zaczepy dno. Dlatego fotki kabana brak za to kilka zdjęć  na bazie foto Kron-iki z nad wody. Zapraszam.

http://www.kron-01.pl/wp-content/gallery/rozne/IMG_0609.JPG?i=1606061364

Te kominy zna każdy kto choć raz odwiedził Er. Raz dymią albo kopcą ale stoją tam i górują nad okolicą. Przy przejrzystej pogodzie pięknie oświetlone migają sekwencją lamp i utulają nas do snu. Nie zawsze ale widok jest hipnotyzujący.

Każdy ma swój base camp więc taki widok jest obowiązkowy podczas odpoczynku lub jak kto woli czekania na „strzał”.

Majestatyczna i speszona? Biała dama która je z ręki każdemu kto traktuje ją z szacunkiem. Miałem zatem okazję być tym który go jej okazał – nagrodą były cykliczne wizyty nawet o poranku przed namiotem. Warto być tym dobrym.

A to on. Samiec Alfa który nie odstępuje wybranki nawet na moment. Twardy z niego partner – odpierał ataki huraganu skutecznie.  Potrafił zawijać swoją długą szyję wokół jej i chroniąc dawał poczucie bezpieczeństwa. Coś się chyba kroi? Chyba za jakiś czas wykluje.

Jak widać bo okresach wichur po ludziach pozostawało tylko dolne opakowanie. Tu widać wyraźnie, że gościa wyrwało z butów. Nie wrócił bo swoją bieliznę wędkarską w ogóle 🙂

W lepszych momentach pogody trzeba było dymać dziesiątki metrów do zaczepu. Jest ich tam nie mało. Wydaje mi się, że leśne dziadki z zarządów PZW powinny grabić to dno w nagrodę swoich ciepłych posadek. Powinni grabić nasze lajny 🙂 – z radością 🙂

Jak widać większość z nas uwielbia nasze zabawki. Może to jest kolejna taka sama fotka jak wiele podobnych ale … w innym wymiarze karpiowania.

Mała foto zagadka. Czy booster jest do połowy pełny czy do połowy pusty? Pewne jest jedno – to truskawka&ryba jakiej nie ma nikt. Powala aromatem na kolana. Warto.

Dzidy wycelowane w niebo? Może i tak ale z ostatniej przelotki wystaje od 350 do 420 m żyły. Takie odległości przerażają ale do pierwszej złowionej ryby. Rekompensata kabanem … bezcenna 🙂

Ten kaban pozował z własnej woli. Niestety prezentuje tylko to co jak twierdzi ma … najpiękniejsze 🙂 Kto to je?

Symetria – lubi ją każdy. Moja mnie osobiście podoba się zawsze. Czasem jednak bywa z nią różnie 🙂 ale jeśli jest to czemu nie uwiecznić?

Marka najlepsza na Er – poślizg na wodzie i moc wioseł daje szanse na szybkie dopłynięcie do ryby. Niestety czasem jednak halny wieje zbyt mocno bo ….

… jak widać potrafił zerwać numery z burt ale …

… trzcinom nie dał rady. Północno – zachodni taran nie potrafił położyć ich pokosem. Takie to cieniutkie i twarde sztuki 🙂

Kłótnia na brzegu też miała miejsce 🙂 Ona się darła: gdzieś ty był całą noc … on nie odpowiadał nic. Jego mętny wzrok i zamknięty dziób tłumaczył wszystko 🙂

Była i nad wodą widoczna moc. To ta jasna strona mocy – pasja do wąsatych.Profesjonalnie w każdym calu no i ta cieniuteńka pleciona – 1mm 🙂

No i ostatnia fotka. Na to łowiłem i na to ostatniej nocy miałem brania. Do następnej wyprawy to będzie

moje … Bad Dream Rybnik 🙂

2 Responses to Foto Kron-ika 2

  • Wąsaty says:

    Wygląda na to, że ten „Ktoś na górze” tym razem trochę niesprawiedliwie rozdał karty. Kiedy Ty na ER walczyłeś z pogodą para z No Limit Team z pięknymi karpiami ( relacja w Karp Max ).
    Tak już jest z tym karpiowaniem. Ważne, że jest moc. Liczę, że szybko się odkujesz i pooglądamy wspaniałe fotki kabanów. Życzę tego serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Partnerzy