Cyferki na picze

Stanąłem nad wodą i rozglądam się. Patrzę w lewo – integracja, patrzę w prawo – integracja, patrzę w przód – rekreacja. Taki mały schemat z nad wody, ale chęć łowienia to siła wyższa, więc kręgosłup ćwiczę, co oznacza … wyginam śmiało ciało 🙂 Kufer otwarty, więc  … showtime. W ręce wiadro futru, do tego paka piczy i staje nad brzegiem. Tak się teraz nęci, tak się wabi moi panowie. Jak coś jest dobre to po prostu jest. Widzę smugi na wodzie jak tną taflę wody w moją stronę. Czyli Copperfield uskutecznił magię. Bo kabany czytać nie potrafią za to widzą i czują.

Dobrze – dam wam to, co najlepsze i najzdrowsze – to, co typuję. Eleganckie kule Peach Mango – słynna picza. Zagotowało się w wodzie. Bąble i piana na powierzchni. Pod wodą wojna  karpii w amoku. W amoku? Może z amokiem? A nie wiem … 🙂

Tyle bajki :), bo tak poważnie dawno, dawno temu miałem ulubiony aromat, który sprawdzał mi się zawsze. O każdej porze roku i praktycznie na każdej wodzie. Teraz jest to Peach Mango wespół z kilkoma innymi specyfikami np. Squidos czy Bad Dream. Smaki stworzone przez pasjonatów którzy mają na uwadze nie tylko biznes ale i zdrowie ryb. Ja też i wiem że one to czują.

Luzik … pełen luz

Osobiście, kiedy czytam, że dana kulka robi robotę czy ta kulka rządzi zaczynam myśleć … jakie to płytkie, takie wyciśnięte z między pośladków. To jest tak prawdziwe, że aż na 100% śmierdzące kitem.

Wielokolorowy bąk

Stawiam, na jakość w rodzimym wykonaniu i wiem, że poza magią Copperfielda czytaj Krona nie funduję rybom skrętu kiszek czy boleści i niestrawności po cudownych kulkach. Mam spokój duszy, że mój futer nie szkodzi a wręcz przeciwnie. Ściąga ryby pod dobre koryto, jakim jest futer AC. Tyle w temacie tyle kadzenia.

PS. Jak to mówi mój przyjaciel … każdy łowi jak chce … tak – ale ja łowię zdrowo. I jak widać na fotach – te karpie są szczęśliwe i zdrowe.

Reasumując mój czas dziś wygląda tak:

po prawej mam El Redaktore który skruszył beton a po lewej mam El Prezeso który dzieli spokojem

2 Responses to Cyferki na picze

  • Wąsaty says:

    Kurde – „bąble i piana na powierzchni”! No to się działo!
    Umiesz zareklamować towar. Dobrze kadzisz!
    PS. Nie do końca jestem przekonany, że te karpie są szczęśliwe.
    Ty za to z pewnością na takiego wyglądasz. Pozdrówka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Partnerzy