Co ma wisieć nie utonie !!!

I jak to się ma teraz do ilości tzw. uczciwości albo tzw. prestiżu, jaki te pomarańczowe towarzystwo miało niby sobą reprezentować? Ni jak się ma.

Niecałe dwa lata temu osobiście na targach słyszałem: nie pozwolimy sobie na takie uwagi, nie pozwolimy na pomówienia, (choć żadnych nie było) albo nie pozwolimy na złe treści kierowane w naszą stronę, (choć od ch…ja tego w sieci). Do tego nadmieniono: jestem zbyt poważny żeby się angażować w takie przyziemne sprawy.

Nie minęły raptem dwa lata, kiedy to szanowny „guru” tzw. „lider” pozwolił najpierw na szwindel z karpiami, na handel nimi nie wypowiadając ni grama „uczciwego” przepraszam po sprawie wiadomej wszem i wobec. Szanowny „lider” stał się głuchy na zarzuty.

Teraz w takiej sytuacji jak TA (kliknij) dodatkowo stał się i ślepy. Ślepota zasłoniła ci kolego prawidłowe postrzeganie świata i w ogólnie pojęte prawidło, które brzmi: zdrowa rywalizacja. Zniżać się do takiego poziomu a by tylko nadal istnieć? ŻENADA.

Dzisiaj ja zapytam – i kto ty jesteś albo, kim jesteś? Dla mnie i dla wielu – NIKIM.

KILKNIJ

One Response to Co ma wisieć nie utonie !!!

  • R.S says:

    A może czas na ” pomarańczową ” rewolucję ? na Michalicach w 2006 r podczas Mistrzostw Polski też nie było jednego z pomarańczowych na stanowisku i dziwnym trafem gdy sędzia ” znalazł” torbę z karpiami , ten jeden siedział zdyszany u ” pomarańczowego guru” !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Partnerzy